logo_fast_textile

Fast Textile, міжнародна текстильна виставка – це найважливіша подія в світі тканин і аксесуарів в Польщі. Виставка була створена у відповідь на запит ринку і швидко стала найважливішою подією центральної Європи.

Виставка проходить в найбільшому виставковому і конгрес-центрі Європи Ptak Warsaw Expo, недалеко від Варшави. Виставковий зал буде розділений на спеціальні зони: тканини, трикотаж, аксесуари, пряжа, обладнання, галантерея та послуги, домашній текстиль.

Основною метою текстильної ярмарки є створення простору, що дозволяє виробникам та учасникам налагоджувати нові торгівелні контакти. Розташування в столиці Польщі робить виставку ідеальним місцем для виробників з усієї Польщі та із-за кордону.

Участь у виставці дає відмінну можливість дізнатися про тенденції поточного сезону, побачити про нові технології, які використовуються в текстильній промисловості. Багатий асортимент ярмарки привертає увагу, зокрема, завдяки рекордному числу виробників. Це надає унікальний шанс замовити або купити все необхідне для створення одягу, як тканини, пряжа, аксесуари та обладнання.